BiC’s Crypto Video News Show: Alt Season 2021 – Wszystko, co musisz wiedzieć

Spadająca dominacja Bitcoina odnowiła oczekiwania na następny „sezon alternatywny”.

Kilka znaczących altcoinów już pokonało najwyższe poziomy wszechczasów

Wydaje się, że zainteresowanie skalowaniem DeFi i Crypto Genius napędza ostatnie wzrosty cen altcoinów.

Chcesz nauczyć się handlować? Uzyskaj przewodnik dla początkujących z _BeInCrypto Academy_ już teraz!

Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

W dzisiejszym filmie Jessica Walker z BeInCrypto przedstawia argumenty za zbliżającym się rajdem altcoinów, popularnie nazywanym „sezonem alternatywnym”.

Wraz ze spadkiem dominacji bitcoina (btc) na rynku kryptowalut, wielu inwestorów ma nadzieję na ponowne zainteresowanie aktywami innymi niż btc.

Kilka tak zwanych altcoinów osiągnęło ostatnio nowe rekordy wszechczasów (ATH). Kierując się zainteresowaniem DeFi i postępem w technikach skalowania warstwy drugiej Ethereum (eth), niektórzy obserwatorzy z branży uważają, że bieg tych aktywów naprawdę się rozpocznie.

Obejrzyj najnowsze wiadomości wideo o kryptowalutach BiC Pokaż tutaj:

Upadek dominacji Bitcoin

Dominacja Bitcoin osiągnęła szczyt 71,6% 5 stycznia 2021 r. Pod wpływem dobrych wiadomości o inwestycjach instytucjonalnych i korporacyjnych kapitalizacja rynkowa btc wzrosła w porównaniu z altcoinami w ostatnich miesiącach 2020 r.

Dominacja na rynku Bitcoin spadła do najniższego poziomu od września ubiegłego roku . W poniedziałek kapitalizacja rynkowa btc stanowiła zaledwie 60,55% całego rynku kryptowalut.

Co ciekawe, wrzesień ubiegłego roku był również krótkoterminowym szczytem w przypadku aplikacji Total Value Locked (TVL) w zdecentralizowanych aplikacjach finansowych (DeFi). 2 września, gdy dominacja btc odwróciła się z najniższego poziomu 54,7%, rynek DeFi spadł na krótko z 9,44 mld USD do 7,86 mld USD.

Ethereum i inne Alts trafiły w ATH

Podczas gdy cena bitcoinów spadła z rekordowych rekordów około 42000 USD na początku tego miesiąca, wiele cen altcoinów wzrosło od tego czasu do nowych. Główne protokoły DeFi i obsługujące je sieci radziły sobie szczególnie dobrze.

Dominacja rynku Ethereum wzrosła o około 11%, gdy dominacja btc spadła. Eth osiągnął w poniedziałek rekord wszechczasów 1476 USD . Mike Novogratz z Galaxy Digital uważa, że etyka będzie nadal rosła , przewidując wzrosty na poziomie 2600 USD w nadchodzących miesiącach.